Registracija pacientams: Pildyti anketą
Gražina Gedvilienė-9e7ad4bba71da9d8859f6637db9e627f.jpg

Gražina Gedvilienė

Asistentė

1993 metais baigiau medicinos mokslus, po kurių sekė savęs paieškos. Pradėjau dirbti slaugytoja Neringos miesto PSPC, vėliau teko pavaduoti GMP kolegas odontologijos srityje.

Po kelių metų Neringos meras pakvietė mane prisijungti prie komandos kuriant sanatoriją Juodkrantėje, taigi pradėjau mokytis reabilitacijos, kurios žinių bei patirties sėmiausi Vokietijoje. Tačiau to taip pat buvo negana. Galiausiai, pradėjau studijuoti odontologo padėjėjos specialybę, įsidarbinau klinikoje ir būtent čia susipažinau su gydytoju Osvaldu Norinkevičiumi – jaunu, reikliu, kruopščiu bei atsakingu specialistu. Stebėdama jo karjeros pradžią implatacijos srityje, supratau, kad chirurgija mane „veža“! Galiausiai, praėjus 10 metų, gavau pakvietimą dirbti kartu su Osvaldu vienoje komandoje.

Klinikoje „Klinike“ sutikau nuostabius, labai aukštos moralės kolegas. Tai – vertinu ypač stipriai, nes geras darbo klimatas motyvuoja stengtis dar labiau.

„Klinike“ man – kaip antra šeima, o jau daugiau nei 20 metų besitęsiantis ir absoliučiu susikalbėjimu be žodžių grįstas komandinis darbas su gydytoju Osvaldu dovanoja tik geriausius jausmus.“

apacia