Registracija pacientams: Pildyti anketą

Dantų implantacija

Dantų implantacija tai efektyvus gydymo būdas, kai implantais, titaniniais sraigtais, atstojančiais danties šaknį, atkuriami prarasti dantis ir atgaunamas vidinis pasitikėjimas savimi. Taikome skirtingas dantų implantologijos metodikas ir protezavimo medžiagas, atsižvelgdami į individualią burnos būklę ir tikslus.


Kokie požymiai rodo, kad reikalinga dantų implantacija?
 • Vienas ar visi pašalinti ar prarasti dantys;
 • Nykstantis žandikaulio kaulas.
Kodėl naudinga prarastus dantis atkurti dantų implantais?
 • vaizdos pokyčiai. Praradus dantį(-is), šalia esantys dantys netenka natūralios atramos ir ilgainiui migruoja į atsiradusį tuščią tarpą, todėl delsiant gydyti gali prireikti ne tik dantų implantacijos, bet ir ortodontinio gydymo. Tokie pokyčiai turi reikšmingą įtaką ir veido išvaizdai. Dėl tirpstančio žandikaulio kaulo jūs atrodote vyresni: suglemba skruostai, išryškėja raukšlės aplink lūpas, lūpos atrodo siauresnės, smakras pasislenka į priekį.
 • Sveikatos sutrikimai. Praradus dantį(-is), sutrinka kramtymo funkcija, pasireiškia apatinio žandikaulio sąnario sutrikimai. Nekokybiškai sukramtytas maistas neretai sukelia virškinimo sistemos problemas.
 • Fonetikos sutrikimai. Net ir vieno danties praradimas gali apsunkinti kalbą. Galite susidurti su sunkumais tariant kai kuriuos garsus.
 • Prasta psichologinė būsena. Dantų praradimas sukelia ne tik fizinį, bet ir psichologinį diskomfortą: esate nepatenkinti savo išvaizda, priversti slėpti šypseną. Tai gali skatinti užsisklęsti, vengti bendravimo, nepasitikėti savimi.
 • Sudėtingesnis gydymas ateityje. Moderni dantų implantacija yra efektyvus gydymas, galintis suteikti teigiamus, ilgaamžius rezultatus, jei kreipiatės į odontologą laiku. Delsdami atkurti prarastus dantis, susiduriate su rimtesnėmis pasekmėmis, kurių gydymas sudėtingėja, reikalauja daugiau laiko ir investicijų.
Kaip dantų implantaciją atliekame mūsų klinikoje?
Konsultacija. Įvertiname burnos sveikatą: prarastų dantų skaičių ir žandikaulio kaulo būklę. Sudarome gydymo planą, padedame pasirinkti tinkamus implantus ir aptariame kiekvieną etapą.  
Burnos higiena. Prieš atlikdami gydymą, rekomenduojame ne anksčiau kaip dvi savaitės iki chirurginės procedūros atlikti profesionalią burnos higieną. Pasirūpinę burnos švara, ne tik užtikriname procedūros saugumą, bet ir greitesnį gijimą.
Chirurgija. Jei dantį praradote seniai ir žandikaulio kaulas dėl sumažėjusios apkrovos yra nunykęs, tuomet, prieš sriegdami implantus, atliekame kaulo priauginimo operaciją. Tam tikrais atvejais, ruošiantis implantacijai, gali prireikti pašalinti rimtai pažeistus dantis ar sugydyti karieso pažeidimus.
Protezavimas. Implantai visiškai sugyja vidutiniškai per 2-6 mėn. Nuolatinius individualius dantų vainikėlius gaminame mūsų klinikoje naudodami skaitmeninį „Cerec“ metodą arba siunčiame gaminti į laboratoriją. Dantų vainikėliai yra gaminami iš pasirinktos medžiagos, dėmesingai parenkant formą, spalvą ir tekstūrą.
Profilaktika. Primename, kaip tinkamai rūpintis dantimis, ir rekomenduojame reguliariai, kelis kartus per metus, atlikti profesionalią burnos higieną.
Kokius teigiamus pokyčius pastebėsite atlikus dantų implantaciją?
 • Fizinis komforto pojūtis. Gaminami iš biologiškai suderinamų medžiagų, implantai prigyja nesukeldami jokio nepatogumo. Žandikaulio kaulas apsaugomas nuo nykimo, o dantys - nuo nepageidaujamo judėjimo.
 • Estetiška šypsena. Ant implantų pritvirtinti dantys savo funkcinėmis ir estetinėmis savybėmis prilygsta natūraliems dantims. Tačiau svarbu nepamiršti juos saugoti ir tinkamai prižiūrėti.
 • Ilgalaikis teigiamas rezultatas. Kruopščiai prižiūrint dantis, rezultatai išlieka visą gyvenimą.
Vienmomentė implantacija
Implantacija gali būti atidėta arba vienmomentė. Visais atvejais gydytojas nusprendžia, ar po danties traukimo vienmomentė implantacija galima. Taikant vienmomentę implantaciją, tą pačią dieną ištraukiama danties šaknis, įsriegiamas implantas.
 • Vienmomentis implantavimo būdas yra komfortiškas ir neskausmingas. Vienmomentė implantacija suteikia galimybę saugiai ir greitai atstatyti kramtymo funkciją, fonetiką ir estetiką.
 • 2-6 mėnesiais trumpesnis gydymo laikas. Išvengiama papildoma chirurginė operacija implantui įsriegti: mažiau vizitų ir chirurginių intervencijų.
 • Išlaikydami natūralų minkštųjų ir kietųjų audinių kontūrą pasiekiame geresnių estetinių rezultatų.
 • Daugeliu atveju išvengiame papildomos brangios sinuso dugno pakėlimo operacijos.
Protezavimo procesas pradedamas praėjus 2-3 mėnesiams po vienmomentės implantacijos. Suformuojame dantenas, laboratorijoje pagaminame nuolatinį individualų vainikėlį, kurį pritvirtiname prie visiškai prigijusio implanto. Visa tai trunka apie kelias savaites.

Kaina

 • Konsultacija nuo 25 €
 • Dantų implantas „Straumann Roxolid SLActive“ (Šveicarija) 750 €
 • Dantų implantas „Straumann Roxolid SLA“ (Šveicarija) 650 €
 • Dantų implantas "Osstem SOI" (Pietų Korėja) 650 €
 • Dantų implantas „Osstem SA“ (Pietų Korėja) 600 €
 • Gijimo galvutė 65 €

Procedūros trukmė: 30 min. - 2 val.

Vizitų kiekis priklauso nuo atkuriamų dantų skaičiaus ir individualaus gydymo plano, tačiau visas procesas nuo gydymo pradžios iki visiško implanto sugijimo trunka apie 2-6 mėnesius. Atvejais, kai implantuojami visi dantys, visas procesas gali trukti nuo kelių mėnesių iki vienerių metų.

apacia