Registracija pacientams: Pildyti anketą

Dantų implantų protezavimas

Dantų implantų protezavimas - tai antrasis dantų atkūrimo etapas, kai ant įsriegtų ir visiškai sugijusių implantų tvirtiname nuolatinius individualius dantų vainikėlius. Atlikę protezavimą, pilnai atkuriame dantų funkciją bei estetinę išvaizdą, sukurdami nepriekaištingai atrodantį, tvirtą ir ilgalaikį rezultatą.


Kodėl būtina įsriegus dantų implantus atlikti ir jų protezavimą?
  • Pilnai atkuriame prarastų dantų formą, funkciją ir išvaizdą, todėl galite drąsiai ir patogiai kramtyti net ir kietą maistą.
  • Dantims suteikiame reikiamą, pilną atramą ir taip apsaugome sąkandžio taisyklingumą.
  • Protezuodami galime sukurti tinkamiausią, trokštamą dantų išvaizdą, dėl kurios norėsis šypsotis dažniau ir labiau pasitikėsite savimi.
Kaip dantų implantų protezavimą atliekame mūsų klinikoje?
Dantis skenuojame arba nuimame jų atspaudus ir kartu nusprendžiame būsimų dantų medžiagą, formą bei spalvą, kad būsima šypsena atitiktų jūsų viziją.
Naudodami „Cerex“ aparatą mūsų klinikoje frezuojame būsimus dantų protezus, atkartodami danties anatomines savybes bei atsakingai parinkdami norimą spalvą ir formą. Taip pat gaminami dantų protezai dantų technikų laboratorijose.
Laikotarpiu, kol laukiate nuolatinių dantų protezų, jums pageidaujant, tvirtiname laikinus vainikėlius, suteikiančius didesnį komforto pojūtį.
Implantams visiškai suaugus su žandikaulio kaulu per 2-6 mėnesius, ant jų tvirtiname nuolatinius individualius dantų vainikėlius.
Kokius dantų implantų protezus naudojame?

Mūsų klinikoje naudojame itin tvirtus cirkonio protezus, leidžiančius sukurti sveikų, natūralių dantų išvaizdą ir funkciją. Cirkonio protezai yra biologiškai geriausiai suderinami, todėl nesukelia jokių alerginių reakcijų. Dėl šių savybių, cirkonis yra pripažintas pažangiausia medžiaga, naudotina dantų protezavimui ant implantų.

Kokius teigiamus pokyčius pastebėsite atlikę procedūrą?
  • Tvirti, natūraliai atrodantys dantys;
  • Komforto jausmas sukandus ir ramybės metu;
  • Estetiška šypsena ir pasitikėjimas savimi.

Kaina

  • Konsultacija nuo 25 €
  • Laikinas vainikėlis 250 €
  • Cirkonio vainikėlis 600 €

Procedūros trukmė: 30 min. - 1,5 val.

Vizitų kiekis priklauso nuo atkuriamų dantų skaičiaus ir individualaus gydymo plano.

apacia